Náš team

Ing. Michal Teplý

vystudoval strojní inženýrství na Vysokém učení technickém v Brně. Poté působil v oblasti vývoj a testování zemědělských strojů (Zetor - ČR), vývoj a konstrukce vědeckých a high - tech zařízení - elektronové mikroskopy (Česká akademie věd) a poté delší dobu pracoval ve vyšších manažerských pozicích u mezinárodních i Českých společností většinou s technickým a obchodním zaměřením (Delong Instruments – ČR, SMC Industrial Automation - Japonsko, KNORR-Bremse / IFE - Německo, PSM International – Velká Británie, MOSS logistics – ČR). Dále také realizoval vlastní investiční projekty v oblastech stavebnictví, realit a energetiky. Aktuálně se věnuje obchodu, poradenství a zprostředkování prodejů a nákupů firem.

Ing. Ivana Votápková

Vystudovala obor finance na Vysoké škole ekonomické v Praze. Po mnoho let pracuje jako vedoucí financí a controllingu ve strojírenských firmách, které jsou součástí mezinárodních koncernů (Knorr-Bremse, Körber). Realizovala řadu nejrůznějších rozvojových a restrukturalizačních projektů, dlouhodobě poradensky podporuje několik většinou strojírenských firem.  

 

Mgr. Daniela Bidmonová

vystudovala Právnickou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. Je advokátkou s dobrou praxí jak samostatnou, tak i s praxí z větších advokátských firem.

Pro případ potřeby realizace rozsáhlejších projektů dlouhodobě spolupracujeme s dalšími erudovanými experty a osvědčenými spolupracovníky.